Bağcılar Doğan Anaokulu Haberleri

Bağcılar Özel Doğan Anaokulu

Küçük yaştaki çocukların eğitim hayatının temelleri ilk olarak anaokullarında atılmaktadır. Bu temelin sağlam olması ve çocuğun ilkokula başladığı zaman rahat bir süreç yaşayarak ilerleme kat edebilmesi anaokulunun düzgün seçilmesi ile mümkün olacaktır.

Oldukça başarılı bir şekilde anaokulu eğitimi veren Doğan Anaokulu hem sizi hem de çocuğunuzu anaokulu öğretimi boyunca rahat ettirecektir. Eğitimci kadrosu ve yönetici kadrosunun güçlü bir iletişimi bulunmaktadır. Siz veya çocuğunuz dönem içinde herhangi olası bir sıkıntı yaşadığı zaman hızlı bir şekilde çözüm sağlanacaktır.

Neden Bağcılar Doğan Anaokulu Tercih Edilmelidir?

Anaokulu konusunda oldukça başarılı bir kurum olarak bulunan Doğan anaokulunun seçilmesi için farklı nedenler bulunmaktadır. İlk olarak okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerekli onayı almış ve denetimleri başarı ile tamamlayan bir okuldur. Okulumuz hijyene son derece dikkat etmektedir. Ortak kullanım alanlarının sürekli olarak dezenfekte işlemi yapılmaktadır. Eğitimci ve yönetici kadromuz her daim güler yüzlü ve çözüm odaklı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Okulumuzda bulunan eşyalar çocuk sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz durum yaşatmayacak şekilde özenli olarak seçilmiştir. Çocuklarımızın aktivite saatlerinde rahat bir şekilde oyunlarını oynayabileceği, arkadaşları ile iletişimlerini kuvvetlendirebileceği alanlarımız bulunmaktadır.

Güvenlik konusunda son derece titiz bir durum sergileyen Bağcılar Özel Anaokulu lider eğitim kurumlarından biri olarak bulunmaktadır. Çocuğunuzun anaokulu döneminde gerekli olan eğitimi alması ve dönem içinde rahat edebilmesi için kurumumuz ziyaret edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Erken Kayıt için Bilgi Alın