İstanbul Atatürk Arboretumu Gezisi

Atatürk Arboretumu

  • Date & Time:
    • Ekim 17 - Aralık 30, 2020
    • 08:00 to 12:00
  • Venue:

    İstanbul Üniversitesi, Kemer, Orman Fakültesi, 34450 Sarıyer/İstanbul

  • Contact details:

Beton bir çöle dönen İstanbul’da Atatürk Arboretumu bir vaha. Hatta Belgrad’daki piknikçilerden kaçanlara bile çare. 🙂 Belgrad Ormanı ile yan yana olmasına rağmen mangal dumanı ve futbol oynayanlara maruz kalma stresi yaşamadan gidebileceğiniz bir yer. O kadar fotojenik, o kadar romantik ki düğün fotogafçısı, dizi seti, eksik olmuyor.

Arboretum, ağaçların veya ağaç gibi o aileden odun bitkilerin yetiştirilmesi ve korunması adına çalışmalar yapan yerler.

Doğan Anaokulu

Bu park aslında bir müze de olduğu için koruma amaçlı çeşitli sınırlandırmalar ve uygulamalar var. Dolayısı ile bir örtü serip kitap okumak, ya da bisiklete binmek gibi bir niyetle gitmeyin, izin verilmiyor. Burayı 1 saatlik hoş bir yürüyüş gibi düşümekte fayda var. Müze park nedir, burada neler görebilir, neler yapabilirsiniz, Atatürk Arboretumu’na nasıl gidilir gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Join event

2020-10-17 08:00 2020-12-30 12:00 Europe/London Atatürk Arboretumu Game in early childhood is the best foundation for success in school. Our activities will challenge and develop your child’s creativity, imagination, thinking skills, and social skills. İstanbul Üniversitesi, Kemer, Orman Fakültesi, 34450 Sarıyer/İstanbul
Add to Calendar
You already has been joined the event.
×
Thank you! You joined the event.
×
Erken Kayıt için Bilgi Alın