Bağcılar Doğan Anaokulu Haberleri

Bağılar MEB Özel Anaokulu

Çocukların eğitimde ilk basamağı olan anaokullarının seçiminde dikkatli olunması şarttır. Seçilen anaokulunun gelişim çağında diyebileceğimiz dönemde yanlış bir okul seçimi yapıldığında herhangi bir sorun ile karşılaşma durumunu olacaktır. Çocuklarınız için oldukça düzgün ve tam bir şekilde hizmet verecek olan Bağcılar MEB özel anaokulu çocuklarınız için gerekli olacak olan desteği sağlayacaktır

Okulumuza geldiğiniz zaman gerekli olan okul saatleri, okul düzeni ve diğer konular hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. MEB’e bağlı olan bir okul olduğumuz için belirlenmiş olan tüm kurallar okulumuzda uygulanmaktadır.

Anaokulu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Çocuğunuz için anaokulu seçiminde dikkat etmeniz gereken bir takım kurallar bulunmaktadır. İlk olarak seçim yapacağınız okulun lisanslı bir okul olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.  Okulun lisanslı olması demek Milli Eğitim ya da Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından denetleniyor olduğu anlamına gelmektedir.

Lisanslı olması ile okulun denetlenmesi sayesinde ileriki dönemde herhangi bir problem olmayacağı konusunda daha garanti bir durum olmasını sağlamaktadır. Seçeceğiniz okulun eğitim yılı ve günlük saatlerin düzeninize uygun olmasına dikkat edin. Bunun önemi özellikle çalışan anneler için ortaya çıkmaktadır.

Tatil süresinin ne kadar olduğu, sabah okulun kaçta başlayacağı özellikle çalışan ebeveynler için büyük önem arz eder. Sizde çalışıyorsanız ve çalıştığınız süre zarfında çocuğunuzun tam bir şekilde anaokulu eğitimi almasını istiyorsanız Bağcılar MEB özel anaokulu sizin için tek adres olacaktır.

Yorum Yap

Erken Kayıt için Bilgi Alın