Bağcılar Doğan Anaokulu Haberleri

Eğitmenler Eşliğinde Özel Bağcılar Anaokulu

Anaokulu dönemi çocuklar için oldukça önemli bir dönemde yapılmaktadır. Farkında olma seviyelerinin daha fazla olduğu ve öğrenmeye oldukça açık oldukları bu dönemde çocuklar için gerekli özen kesinlikle sağlanmalıdır.

Eğitmenler eşliğinde özel Bağcılar anaokulu içerisinde çocuklar için gerekli olan tüm imkanlar bulunmaktadır. Çocukların iletişimlerinin kuvvetlenmeleri, olaylar arasında sebep ve sonuç ilişkisi kurabilmesi için gerekli olan çalışmalar Bağcılar anaokulu bünyesinde titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Günümüzde değişen koşullar ile birlikte çocukların eğitim standartlarının daha ileriye doğru gitme durumu yaşanmaktadır. Sadece akademik açıdan beklenenlerden ziyade daha donanımlı bireyler yetişmesi amaç edinmektedir. Bu donanımın temelinin atılması anaokulu döneminde mümkün olabilmektedir. Okulumuzda buna dikkat ederek gerekli plan ve programlar ile eğitim vermektedir.

Bağcılar Anaokulunun Seçilme Nedenleri Nelerdir?

Çocuklar için gerekli olan tüm desteği sağlayan Bacılar anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir okul olarak bulunmaktadır. Bundan dolayı sürekli olarak denetimlerden geçmekte ve oldukça başarılı olmaktadır.

Okulumuzda çocukların rahat bir şekilde aktiviteler yapabileceği ve arkadaşları ile oyunlar oynayabileceği alanlar bulunmaktadır. Okulda kendilerine ait olan eşyalarını koyabileceği dolapları bulunacaktır.

Bu dolapların kontrolü öğretmenleri ile çocuklara verilecektir. Bu sayede çocuklara sorumluluk duygusu aşılanmaya başlanmaktadır. Okulda bulunan alanlar ve yemeklerde gerekli olan hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Sizde eğitmenler eşliğinde özel Bağcılar anaokulu gezisi yaparak aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Yorum Yap

Erken Kayıt için Bilgi Alın