Bağcılar Doğan Anaokulu Haberleri

Doğan Bağcılar Anaokulu Hizmetleri

Çocuklar için bir anaokulunda olması gerekenler Doğan anaokulu hizmetleri olarak sağlanmaktadır. İlk olarak anaokulumuz çocuklarımızın rahat bir şekilde hareket edebileceği büyüklükte bulunmaktadır. Okulumuzda çocukların aktivitelerini yapabileceği, arkadaşları ile oyunlar oynayabileceği alanlar bulunmaktadır.

Ders araç ve gereçleri okulumuzda eksiksiz bir şekilde bulunup çocuklar için kişisel dolaplarımızda bulunmaktadır. Okulumuz çocukların temas edebileceği her yeri titiz bir şekilde temizlenmektedir. Okulumuzda bulunan oyuncaklar çocukların hem kendilerine hem de arkadaşlarına herhangi bir zarar vermeyecek şekilde çeşitlilik içinde bulunmaktadır.#bağcılaranaokulu

Özellikle son zamanlarda tüm dünyada baş gösteren pandemi dolayısıyla her gün oyuncaklar dezenfekte edilmektedir. Bu da çocuklarımızın sağlığının bizler için ne derecec önemli olduğunun bir göstergesidir. Nitekin diğer bir konu ise okulumuzda uygulanacak olan yemek saatlerin de yenilecek olan yemekler son derece titiz bir şekilde yapılmakta olup gerekli olan hijyen koşullarına eksiksiz bir şekilde dikkat edilmektedir.

Doğan Anaokuluna Erken Kayıt Avantajı Nelerdir ?

Anaokulu eğitimi çocukların ileriki dönemleri için oldukça önemli bir temelin oluşmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı anaokulu eğitimi verilirken kaliteli olan kurumların tercih edilmesi gereklidir. Bu konuda Doğan anaokulu hizmetleri son derece takdir edilmektedir.

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerekli olan onayları almış olup, MEB’in anaokullarında istediği tüm kriterleri yerine getirmiştir. Eğitimci kadromuz ve yönetici kadromuz uyum içinde çalışmaktadır.

Öğretmenlerimizin dönem içinde dersleri ile alakalı herhangi bir şeye ihtiyacı olduğu zaman yönetici kadromuz hızlı bir şekilde temin edilmesini sağlamaktadır.  Eğitim dönemi içinde siz veya çocuğunuz herhangi bir sorun yaşadığı zaman yine hızlı bir şekilde çözüm sağlanması çin gerekli olan çalışmalar yapılacaktır.

Yorum Yap

Erken Kayıt için Bilgi Alın